אודות - pony SUPER FOOD

פוני סופר פוד הוא אתר בריאות, תזונה וטיפוח הגוף . חנות בריאות  בלב תל אביב  מבית PONY EXPRESS החברה נוסדה בשנת 2012. אחד מבעלי הקבוצה עוד מילדותו אהב והתעסק בבריאות כשהיה נער היה מוכר בחנות הבריאות של אביו בתקופה שחנויות בריאות כמעט ולא היו קיימות כשהגיל מתקדם יותר מהראש קסם לו לפתוח חנות בריאות ולהעניק לכולם והידע ואהבה שלו בכל מה שקשור לבריאות וסגנון חיים במטרה לספק ללקוחותיה את המוצרים הטבעיים והבריאים ביותר בתחום הבריאות הטבעית, ממיטב המותגים בארץ ובעולם.

הגיע הרגע והחלום בחצי הדרך
אז החנות נפתחה והתגובות מדהימות כל שנשאר עכשיו להגשמת החלום הוא להגיע לכל בית בישראל .
בזכות מקצועיות ללא פשרות בשל ההקפדה על העקרונות המנחים אותה: אחריות, אמינות, שקיפות, איכות ושירות.

בוטנים ענק קלוי באריזה של 250 גר'
גרעינים שחורים 150גר
פיסטוק חלבי אמריקאי
אגוזי מלך טבעיים

המוצרים שלנו

כל המוצרים אצלנו בפוני סופר פוד, הינם מוצרים עם דגש על בריאות הגוף! אנחנו מאמנים במוצרים שהם גם טעימים וגם בריאים. אתם מוזמנים לבקר במחלקות החנות ולמצוא את מבחר המוצרים שלנו 

במה אנחנו מאמינים?

  • אמינות ושקיפות – כל המוצרים הנמכרים באתר החברה הם מוצרים מקוריים ולא מזויפים, ואינם מכילים רכיבים בלתי מאושרים או אסורים לשימוש . הרכיבים הפעילים מופיעים על כל אריזה והחברה מקפידה הקפדה יתרה על טריות המוצרים ועל תוקפם. המידע המופיע בכל האתר מבוסס על פרסומים מדעיים בתחום.
  • איכות – כל המוצרים באתר מכילים רכיבים טבעיים בלבד, ללא חומרים מלאכותיים או חומרים "בהשראת הטבע". כל המוצרים מיובאים באישור ייבוא חוקי, נארזים לפי תקנות משרד הבריאות, ומאוחסנים בטמפרטורה מבוקרת.
  • שירות – בפוני סופר פוד יש אפשרות לקנות היום ולקבל היום (בכפוף למדיניות המשלוחים ) וזמני המשלוח נוחים וקצרים. לפוני סופר פוד יש אישור פעילות בחירום, ואנו פועלים בצורה סדירה בכל עת.